Gealan- 1

Mēs izstrādājam risinājumus, kuri atbilst tirgus un patērētāju pieprasījumam, ar mērķi apgūt un izmantot tirgus potenciālu. Piedāvājot augstāko tehnoloģiju, inovatīvus un augstas kvalitātes produktus, mēs nostiprinām savu klientu pozīcijas tirgos, kuros darbojas GEALAN.

GEALAN S 8000 IQ
Profilu sistēma S 8000 IQ ir jauns produkts ar dziļumu 74 mm, tas atbilst visām prasībām, kuras tiek noteiktas mūsdienu logu tehnikai. Tai ir lieliska siltumizolācijas spēja, pateicoties 6 kameru konstrukcijai, un tai ir ļoti labas siltumizolācijas īpašības.

Efektīvi aizsargā no trokšņiem, garantē drošības sajūtu un ērtu loga ekspluatāciju.
Sistēma izceļas ar ļoti labu statiku, kas iespējama, pateicoties lieliem tērauda stiprinājumiem loga kārbā un vērtnēs. Bagātīgā krāsu gamma ļauj saņemt dažādus apdares variantus. Lai novērstu sēnītes un pelējuma veidošanos, var izmantot arī papildus ventilācijas sistēmas. Viegla kopšana ir iespējama, pateicoties lielajai un gludajai virsmai. Ļoti labas siltumizolācijas īpašības ne tikai palīdz samazināt apkures izmaksas, bet arī aktīvi veicina oglekļa dioksīda izmešu samazināšanu. Profilam ir klasiskas kontūras ar noapaļotām malām. Optimizētā materiāla ģeometrija aizsargā dabas resursus un tādējādi arī vidi.

Priekšrocības

 • Lieliska siltumizolācijas, pateicoties 6 kameru konstrukcijai
 • Ļoti laba statika, pateicoties lieliem tērauda stiprinājmiem kārbā un vērtnēs
 • Bagātīga krāsu gamma ļauj iegūt dažādus apdares variantus
 • No ārpuses: klasiskas kontūras ar noapaļotām malām
 • Profilu optimizētā ģeometrija attiecībā uz materiāliem aizsargā dabas resursus un, pateicoties tam, arī apkārtējo vidi
 • Viegla kopšana, pateicoties lielajai un gludajai virsmai

Gealan- 2
GEALAN S 7000 IQ PLUS
Viena no galvenajām S 7000 IQ plus priekšrocībām ir tā daudzpusība. Viedā profilēšanas tehnoloģija ar tādu pašu pakāpiena dziļumu nozīmē, ka rāmjus un vērtnes GEALAN S 7000 IQ plus un S 7000 IQ sistēmās var brīvi kombinēt savā starpā. Jaunais S 7000 IQ plus ir atbilde uz pamatvajadzību uzlabot ēku siltumizolāciju. Instalācijas dziļums 82,5 mm un sešas kameras nodrošina izcilu siltumizolācijas veiktspēju. Sf S000 IQ plus piedāvātā Uf vērtība 1,0 W / (m²K) nozīmē, ka tā jau atbilst visstingrākajām prasībām.

Logu profilu sistēma S 7000 IQ plus atbilst visām prasībām par ticamu aizsardzību pret ielaušanos. Lielais profila uzstādīšanas dziļums, materiāla izturība un centrālā blīve kā papildu barjera nodrošina iespaidīgu drošības līmeni.
S 7000 IQ plus profila sistēma dizaineriem un arhitektiem piedāvā neierobežotu radošumu. Visi profili ir pieejami daudzās akrila krāsās, koka rotājumos un vienkāršā folijā. Papildu un savienojošie profili ļauj ražot lielus elementus.

Priekšrocības:

 • Lieliska laba siltuma un skaņas izolācija, pateicoties sešu kameru konstrukcijai un lielajam rāmja un vērtnes uzstādīšanas dziļumam.
 • Daudzi aksesuāru profili ļauj realizēt visu logu dizainu atbilstoši klienta gaumei.
 • Materiāla izturība un centrālās starplikas ierobežotājs kā papildu barjera ir dizaina iezīmes, kas nodrošina iespaidīgu drošības līmeni.

Gealan- 3
GEALAN S 9000
Rūpīgi projektētās Kombisystem S 9000 konstrukcijas detaļas ir ļāvušas sasniegt lielisku siltumizolācijas koeficientu, līmenī, kas ir Uw = 0,96 W/m2K.

Rāmja sešu kameru konstrukcija un vērtnes garantē augstu siltumizolāciju un akustisko izolāciju.

Tērauds nodrošina nepieciešamo loga S 9000 stabilitāti un pārliecinoši nodrošina rāmja un vērtņu viendabīgumu. Viedā sistēma blīvējumu ievietošanai 3 plaknēs ietekmē siltumizolācijas palielināšanos. Dziļāka stikla uzstādīšana, pateicoties palielinātai stikla sloksnei ar 26 mm augstumu un augstāku dībeli, novērš aukstuma tilta veidošanos stikla malā un labvēlīgi ietekmē siltumizolāciju. Papildu blīve zem stikla logā ir efektīva barjera aukstajam gaisam no ārpuses un pozitīvi ietekmē skaņas izolāciju. Kombi sistēmas viedais dizains ļauj jums izveidot elegantus un modernus logus. Zemi rāmji un vērtnes ļauj jums iegūt modernu, lielu stiklojumu.

Priekšrocības:

 • Rūpīgi projektētās Kombisystem S 9000 konstrukcijas detaļas ir ļāvušas sasniegt lielisku siltumizolācijas koeficientu, līmenī, kas ir Uw = 0,96 W/m2K. Rāmja sešu kameru konstrukcija un vērtnes garantē augstu siltumizolāciju un akustisko izolāciju.
 • Tērauds nodrošina nepieciešamo loga S 9000 stabilitāti un pārliecinoši nodrošina rāmja un vērtņu viendabīgumu.
 • Tērauda profils rāmī veido septīto kameru, kas nodrošina optimālu līdzsvaru starp statiku un siltumizolāciju.
 • Viedā sistēma blīvējumu ievietošanai 3 plaknēs ietekmē siltumizolācijas palielināšanos (standartā vērtne ir aprīkota ar šuves blīvējumu).
 • Dziļāka stikla uzstādīšana, pateicoties palielinātai stikla sloksnei ar 26 mm augstumu un augstāku dībeli, novērš aukstuma tiltu veidošanos stikla malā un labvēlīgi ietekmē siltumizolāciju.
 • Papildu blīve zem stikla logā ir efektīva barjera aukstajam gaisam no ārpuses un pozitīvi ietekmē skaņas izolāciju.

Gealan- 4