Schüco- 1

Schüco ir vadošais augstas kvalitātes alumīnija, PVC un tērauda logu, durvju un fasāžu sistēmu piegādātājs. Schüco produkcija tiek izmantota visā pasaulē miljonos produktu, un tā atbilst visaugstākajiem dizaina, komforta, drošības un energoefektivitātes standartiem.

SCHÜCO FASĀDE FW 50+.SI
Statņu-rīģeļu fasāde Schüco FW 50+.SI atbilst mūsdienu siltumizolācijas prasībām un tā ir sertificēta pēc “pasīvās mājas” standarta.

Schüco fasāde FW 50+.SI šobrīd ir siltumizolācijas standarts statņu-rīģeļu fasādēm. Materiālu ar maksimāliem siltumizolācijas parametriem izmantošana neierobežo noformēšanas brīvību un apstrādes efektivitāti.

Schüco- 2
SCHÜCO LOGS AWS 70.HI
Augstas kvalitātes logu sistēma ar dažādiem izpildes variantiem.

Schüco AWS 70.HI logu sistēma ietver efektīvus risinājumus dažādu prasību apmierināšanai attiecībā uz logu funkcionalitāti, ņemot vērā arhitektūras īpatnības: augsta siltumizolācija, šauras logšķērses, stilīgas vērtņu kontūras, kā arī slēptā mehāniskā vai elektromehāniskā furnitūra logiem ar atvēršanu iekšup un ārup.

Schüco- 3
SCHÜCO LOGS AWS 75.SI+
Universāla standarta logu sērija ar paaugstinātu termoizolāciju, balstīta uz Schüco SimplySmart tehnoloģiju.

Bloku logi ar slēptām vērtnēm Schüco AWS 75 BS.SI+ apmierina pat visprasīgākos arhitektūras risinājumus, pateicoties šaurām logšķērsēm un maksimālai caurspīdīguma pakāpei.

Schüco- 4
SCHÜCO DURVIS ADS 50.NI
Schüco ADS 50.NI alumīnija sistēma bez siltumizolācijas tika izstrādāta speciāli izmantošanai ēkas iekšējā apdarē. Neskatoties uz nelielo platumu un nelielo montāžas dziļumu, kas ir 50 mm, sistēmas elementu augstā izturība ļauj izgatavot konstrukcijas telpas augstumā. Šī sistēma ir pilnībā savietojama ar Schüco AWS sistēmām bez siltumizolācijas.
Schüco- 5
BĪDĀMĀ UN PACEĻAMĀ-BĪDĀMĀ SISTĒMA SCHÜCO ASS 70.HI
Bīdāmā un paceļamā-bīdāmā sistēma ar paaugstinātu termoizolāciju, izcilu hidro- un skaņas izolāciju, kā arī ar iespēju iebūvēt jaunus sistēmas komponentus, Schüco SmartStop un Schüco SmartClose. Tas ir ideāls sistēmas risinājums objektu celtniecībā un paaugstināta komforta dzīvojamās mājās.
Schüco- 6